L-Banner Stand Luxury

L-tüüpi bannerstend. Stendi alumiiniumist tugijalg jääb graafika taha ja tagab stendile püsivuse. Avatavad ülemine ja alumine profiilid, mis hoiavad graafikat kinni, lihtsustavad graafika paigaldamist ja vahetamist. Esitlustarvik on valmistatud anodeeritud alumiiniumist ja plastikust. Komplektis lihtne polüestrist kandekott.

Graafika nähtava osa mõõtmed: 800 x 2000 mm
Stendi kaal ilma graafikata: 2,0 kg

Roll-Up stendid

Stendil on kaks jalga, mis tagavad püsivuse. Graafika paikneb stendi aluses nö kassetis ning tõmmatakse lahti rulloo moodi „alt ülesse”. Kujundus prinditakse kvaliteetsemale Ferrari kangale.

Alumiiniumist tugitoru jääb graafika taha. Stendiga on kaasas mugav tugevast riidest must kandekott.

Stendi kokkupanemise aeg: ca 30 sekundit
Graafika nähtava osa mõõtmed: 800 x 2000 mm ; 850x2000mm; 1000x2000mm; 1500x2000mm
Stendi kaal ilma graafikata: 3,5 kg

Hinnad alates 37.-tk . Tarneaeg tellimusest 1-2 päeva.

 

Show Screen

Liikuva graafikaga riputatav roll-up stend. See rippuv ja liikuv display-süsteem on soliidse disainiga, materjaliks on alumiinium ja kroomitud plastik. Graafikariba valmistatakse mõõtmetega 790 mm (laius) x soovitud kõrgus (kuni 3000 mm) x 2, graafikariba liidetakse kokku ning kinnitatakse konstruktsiooni ülaosale. Alla asetatakse spetsiaalne toru raskuseks, mis tagab, et graafikariba ripub sirgelt. Stend on varustatud riputuskonksudega.

Pärast sisselülitamist hakkab graafika ringlema. Graafikariba liikumine on võimalik kahes suunas. Liikumissuuna muutmiseks tuleb esitlustarvik välja lülitada ning uuesti tööle panna umbes 5-10 sekundi pärast.

Lihtne transportida – komplektis on mugav kandekott.
Stendi kaal ilma graafikata: 6,0 kg